Aktualności - z życia szkoły

Wtorek - 18 czerwca 2019 r.

 WTOREK (18.06.2019 r.) - dzień z wychowawcą.

Zajęcia odbywają się:

8.00 - 11.00 - klasy I - III;  Obiad od godz. 11.00
9.00 - 12.00 - klasy IV-VII;  Obiad od godz. 12.00

Gimbusy kursują w następującym porządku. 

Dzieci są przywożone na godz. 8:00.

Odjazdy gimbusa:

  • pierwszy gimbus: 12:25
  • drugi gimbus: 14:25

Nie kursuje gimbus 15:45

Świetlica pracuje do godziny 17:00

Skrócone zajęcia lekcyjne od 12 czerwca 2019 r.

Szanowni Państwo,

w związku z upałem i trudnymi warunkami pracy w budynku Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym, działając w porozumieniu z organem prowadzącym szkołę, podjęliśmy decyzję o skróceniu lekcji do 30 minut.

Rozkład lekcji:

  1. 8:00 – 8:30
  2. 8:40 – 9:10
  3. 9:20 – 9:50
  4. 10:05 – 10:35
  5. 10:45 – 11:15
  6. 11:30 – 12:00
  7. 12:20 – 12:50
  8. 13:00 – 13:30

Rodzice proszeni są o wcześniejsze odebranie uczniów klas młodszych.

Świetlica pracuje do godziny 17:00

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Wspólnej Europy

w Zalesiu Górnym

Gimbus i obiady - dni ze skróconymi lekcjami

Lekcje w szkole są skrócone do odwołania.

Gimbusy kursują w następującym porządku. 

Dzieci są przywożone na godz. 8:00.

Zmianie ulegają odjazdy:

  • pierwszy gimbus: 12:25
  • drugi gimbus: 14:25

Nie kursuje gimbus 15:45

Obiady są wydawane według nowych godzin lekcyjnych, po 5, 6 i 7 lekcji.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje na stronie szkoły

Laureaci i wyróżnieni w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych ALBUS maj 2019

Biologia - kl. 3

Julia Białecka  Dyplom laureata

Rafał Królikowski  Dyplom laureata

Igor Gronek  Dyplom laureata

Natalia Strąk   Dyplom wyróżnienia

Chemia - kl. 3

Berenika Kozłowska   Dyplom laureata

Igor Gronek   Dyplom wyróżnienia

Fizyka - kl. 3

Igor Gronek   Dyplom laureata

Geografia - kl. 3

Jarosław Lechowicz   Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Helena Goś    Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Historia - kl. 3

Jarosław Lechowicz    Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Rafał Królikowski    Dyplom laureata

Historia - kl. 7

Leon Gago    Dyplom laureata

Język angielski - kl. 3

Mikołaj Grabowski    Dyplom laureata

Igor Gronek    Dyplom wyróżnienia

Joanna Balcerzyk    Dyplom wyróżnienia

Dominika Majewska   Dyplom wyróżnienia

Język angielski - kl. 4

Irmina Celemencka    Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Aleksandra Maj    Dyplom laureata

Język angielski - kl. 5

Mikołaj Krogólski    Dyplom laureata

Gabriel Jeżewski    Dyplom wyróżnienia

Język angielski - kl. 7

Wiktoria Postek    Dyplom laureata

Maksymilian Raczek    Dyplom wyróżnienia

Język polski - kl. 3

Alicja Kowalik    Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Julia Białecka    Dyplom laureata

Aleksandra Kreczmańska    Dyplom wyróżnienia

Adrianna Zygmunt    Dyplom wyróżnienia

Jan Woźniak    Dyplom wyróżnienia

Zuzanna Schön    Dyplom wyróżnienia

Język polski - kl. 4

Aleksandra Maj    Dyplom wyróżnienia

Język polski - kl. 8

Jagna Kowalska-Klein    Dyplom wyróżnienia

Matematyka - kl. 3

Igor Gronek    Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Piotr Ryżak    Dyplom laureata, Nagroda książkowa 

Julia Białecka    Dyplom laureata

Urszula Pisarek    Dyplom laureata

Jan Woźniak   Dyplom laureata

Joanna Balcerzyk    Dyplom laureata

Zofia Chmielewska    Dyplom wyróżnienia

Helena Goś   Dyplom wyróżnienia

Matematyka - kl. 7

Wiktoria Postek   Dyplom laureata

Matematyka - kl. 8

Antoni Otrocki    Dyplom laureata

GRATULUJEMY :)

 

menu głównetreść strony