Plan lekcji -II półrocze 2017/2018

Plan lekcji  II półrocze 2017/2018 kliknij tutaj

Reedukacja i MDS (Metoda Dobrego Startu) w planie lekcji dotyczy tylko  dzieci skierowanych na te zajęcia.

Kółka w r. szk. 2017/2018

Rodzaj zajęć

Dla klasy

Nauczyciel

Termin – dzień tygodnia, godzina

Sala

Metoda Dobrego Startu MDS

klasy pierwsze

Wiesława Włudarczyk

wtorek, czwartek 12.45-13.30

13

Kółko „Koralik”

3c, 3d

Agnieszka Kowalewicz

poniedziałek 12.45-13.30

8

Kółko „Koralik”

3a, 3b

Agnieszka Kowalewicz

wtorek 12.45-13.30

9

Kółko informatyczne

3a, 3c

Danuta Smus

poniedziałek 12.45-13.30

10

Kółko informatyczne

3b ,3d

Danuta Smus

czwartek 12.45-13.30

10

Kółko ortograficzne

3a,3b

Hanna Zabiżewska

środa 12.45-13.30

8

Kółko ortograficzne

3c,3d

Hanna Zabiżewska

czwartek 12.45-13.30

8

Kółko matematyczne

3c,3d

Elżbieta Gwardys-Nagel

czwartek 12.45-13.30

13

Kółko matematyczne

3a,3b

Elżbieta Gwardys-Nagel

środa 12.45-13.30

13

Kółko matematyczne

2a,2b

Edyta Kowalska

czwartek 11:45- 12:30

15

Kółko matematyczne

2c

Edyta Kowalska

czwartek 12:45-13:30

14

Kółko teatralne

3a,b,c

Dorota Królak

poniedziałek 13.50-14.35

8

Kółko teatralne

klasy 4 - 7

Dorota Królak

wtorek 14.50-15.35

8

Kółko muzyczne

klasy 1-6

Grażyna Babińska

wtorek 14.35-15.40

18

Kółko biologiczne

7a,b,c,d

Donata Gondek

wtorek 15.40-16.25

26

Kółko biologiczne

5a,b,c,d

6a,b,c

Iwona Wichowska

wtorek 14.50-15.35

25

Kółko języka rosyjskiego

4b, 4c, 4d

Irina Maleszewska

poniedziałek 8.00-8.45

33

Kółko języka angielskiego

3ag

Dorota Szejner

piątek 8.55-9.40

135

Moda i styl w praktyce – kurs szycia

klasy 6 - 7,

gimnazjalne

Ewa Wichowska

czwartek 14.50-15.35

137 – biblioteka gimnazjum

Kółko informatyczne

klasy 4 - 6

Agnieszka Lasota-Bańka

poniedziałek 13.50-14.35

10

Kółko plastyczne

klasy 4 - 6

Maciej Zadrąg

piątek 13.50-14.35

28

Kółko plastyczne

klasy 2a, 2b

Jagoda Piotrowska

czwartek 11:45-12:30

6

Kółko plastyczne

klasy 2c

Jagoda Piotrowska

czwartek 12:45-13:30

6

Kółko teatralne

klasy gimnazjalne

Agnieszka Gasper

piątek 8.00-8.45

27

Kółko języka migowego

klasy 4 - 7

Justyna Hawryluk

środa 14.50-15.35

8

Zajęcia wyrównawcze - r. szk. 2017/2018

Rodzaj zajęć

Dla klasy

Nauczyciel

Termin – dzień tygodnia, godzina

Sala

wyrównawcze

1a

Katarzyna Miziuk

poniedziałek 8.00-8.45

3

wyrównawcze

1b

Anna Gilarowska

środa 8.00-8.45

4

wyrównawcze

1c

Małgorzata Jasińska

piątek 12.45-13.30

9

wyrównawcze

2a

Jadwiga Piotrowska

poniedziałek 12:45-13:30

6

wyrównawcze

2b

Edyta Kowalska

wtorek 12:45-13:30

6

wyrównawcze

2c

Wiesława Włudarczyk

czwartek 8.00-8.45

7

wyrównawcze

3a

Elżbieta Gwardys-Nagel

poniedziałek 12.45-13.30

13

wyrównawcze

3b

Agnieszka Kowalewicz

czwartek 12.45-13.30

9

wyrównawcze

3c

Hanna Zabiżewska

środa 8.00-8.45

8

wyrównawcze

3d

Danuta Smus

wtorek 12.45-13.30

14

wyrównawcze - przyroda

4a,b,c,d

7a,b,c,d

Donata Gondek

wtorek 14.50-15.35

26

wyrównawcze - przyroda

5b,6a,6b,6c

Iwona Wichowska

czwartek 13.50-14.35

25

wyrównawcze - przyroda

5a,5c,5d

Iwona Wichowska

czwartek 14:50-15:35

25

wyrównawcze – język polski

5a,5c,6a,6c

Monika Grzegorczyk

czwartek 14.50-15.35

20

wyrównawcze – język polski

7c

Ewa Lenarcik

piątek 14.50-15.35

21

wyrównawcze – język polski

7a, 7b

Agnieszka Wojdyna

czwartek 15.35-16.20

21

wyrównawcze – język rosyjski

klasy 7 i gimnazjalne

Hanna Sierant

środa 15.35-16.00

33

wyrównawcze – język angielski

3c,3d

Anna Jasik

poniedziałek 12.45-13.30

14

wyrównawcze – język angielski

5c

Anna Jasik

poniedziałek 13.50-14.35

35

wyrównawcze – język angielski

7b

Anna Jasik

piątek 13.50-14.35

36

wyrównawcze – język angielski

5a,5b,5d

Joanna Kołkowska

poniedziałek 15.40-16.25

36

wyrównawcze – język angielski

4a,4d,5a,5d

Hanna Górecka

wtorek 14.50-15.35

10

wyrównawcze - matematyka

7a,  7b

Marta Ryżak

wtorek 14.50-15.35

24

wyrównawcze - matematyka

klasy 6

Barbara Bylinowska

poniedziałek 15.40-16.25

22

wyrównawcze - matematyka

klasy 5

Barbara Bylinowska

środa 14.50-15.35

23

wyrównawcze – matematyka

2b,c gimnazjalne

Ewelina Spórna

poniedziałek 14.50-15.35

117

wyrównawcze – matematyka

klasy 4

Ewelina Spórna

wtorek 14.50-15.35

23

wyrównawcze - historia

klasy 4 -7

Agnieszka Gasper

czwartek 14.50-15.35

27

konsultacje - historia

klasy 4 - 7

Agnieszka Gasper

wtorek 14.50-15.35

27

wyrównawcze – język niemiecki

Klasy 5 - 7, gimnazjalne

Emilia Grzybowska

czwartek 15.30-16.15

102

 wyrównawcze – j. polski

 kl. 2AG, 2BG

 Anna Kołodziejska

 Środa

8:00-8:45

 116

wyrównawcze – j.  francuski

klasy 4, 7 i gimnazjalne

Kinga Kociszewska

Piątek 14:40-15:40

36

Wyprawka szkolna dla klas 1 - r. szl. 2017/2018

WYPRAWKA KLASA 1

- liczydła z podpórką z liczbą koralików 100,

- piórnik rozkładany wyposażony w: 3ołówki HB trójkątne miękkie, gumkę, temperówkę z pojemnikiem, linijkę,  nożyczki, jaskrawy marker do podkreślania wyrazów,  kredki ołówkowe,

- 3 szt. kleju w sztyfcie,

Czytaj więcej...

menu głównetreść strony