Kółka w r. szk. 2017/2018

Rodzaj zajęć

Dla klasy

Nauczyciel

Termin – dzień tygodnia, godzina

Sala

Metoda Dobrego Startu MDS

klasy pierwsze

Wiesława Włudarczyk

wtorek, czwartek 12.45-13.30

13

Kółko „Koralik”

3c, 3d

Agnieszka Kowalewicz

poniedziałek 12.45-13.30

8

Kółko „Koralik”

3a, 3b

Agnieszka Kowalewicz

wtorek 12.45-13.30

9

Kółko informatyczne

3a, 3c

Danuta Smus

poniedziałek 12.45-13.30

10

Kółko informatyczne

3b ,3d

Danuta Smus

czwartek 12.45-13.30

10

Kółko ortograficzne

3a,3b

Hanna Zabiżewska

środa 12.45-13.30

8

Kółko ortograficzne

3c,3d

Hanna Zabiżewska

czwartek 12.45-13.30

8

Kółko matematyczne

3c,3d

Elżbieta Gwardys-Nagel

czwartek 12.45-13.30

13

Kółko matematyczne

3a,3b

Elżbieta Gwardys-Nagel

środa 12.45-13.30

13

Kółko matematyczne

2a,2b

Edyta Kowalska

czwartek 11:45- 12:30

15

Kółko matematyczne

2c

Edyta Kowalska

czwartek 12:45-13:30

14

Kółko teatralne

3a,b,c

Dorota Królak

poniedziałek 13.50-14.35

8

Kółko teatralne

klasy 4 - 7

Dorota Królak

wtorek 14.50-15.35

8

Kółko muzyczne

klasy 1-6

Grażyna Babińska

wtorek 14.35-15.40

18

Kółko biologiczne

7a,b,c,d

Donata Gondek

wtorek 15.40-16.25

26

Kółko biologiczne

5a,b,c,d

6a,b,c

Iwona Wichowska

wtorek 14.50-15.35

25

Kółko języka rosyjskiego

4b, 4c, 4d

Irina Maleszewska

poniedziałek 8.00-8.45

33

Kółko języka angielskiego

3ag

Dorota Szejner

piątek 8.55-9.40

135

Moda i styl w praktyce – kurs szycia

klasy 6 - 7,

gimnazjalne

Ewa Wichowska

czwartek 14.50-15.35

137 – biblioteka gimnazjum

Kółko informatyczne

klasy 4 - 6

Agnieszka Lasota-Bańka

poniedziałek 13.50-14.35

10

Kółko plastyczne

klasy 4 - 6

Maciej Zadrąg

piątek 13.50-14.35

28

Kółko plastyczne

klasy 2a, 2b

Jagoda Piotrowska

czwartek 11:45-12:30

6

Kółko plastyczne

klasy 2c

Jagoda Piotrowska

czwartek 12:45-13:30

6

Kółko teatralne

klasy gimnazjalne

Agnieszka Gasper

piątek 8.00-8.45

27

Kółko języka migowego

klasy 4 - 7

Justyna Hawryluk

środa 14.50-15.35

8

menu głównetreść strony