Zajęcia wyrównawcze - r. szk. 2017/2018

Rodzaj zajęć

Dla klasy

Nauczyciel

Termin – dzień tygodnia, godzina

Sala

wyrównawcze

1a

Katarzyna Miziuk

poniedziałek 8.00-8.45

3

wyrównawcze

1b

Anna Gilarowska

środa 8.00-8.45

4

wyrównawcze

1c

Małgorzata Jasińska

piątek 12.45-13.30

9

wyrównawcze

2a

Jadwiga Piotrowska

poniedziałek 12:45-13:30

6

wyrównawcze

2b

Edyta Kowalska

wtorek 12:45-13:30

6

wyrównawcze

2c

Wiesława Włudarczyk

czwartek 8.00-8.45

7

wyrównawcze

3a

Elżbieta Gwardys-Nagel

poniedziałek 12.45-13.30

13

wyrównawcze

3b

Agnieszka Kowalewicz

czwartek 12.45-13.30

9

wyrównawcze

3c

Hanna Zabiżewska

środa 8.00-8.45

8

wyrównawcze

3d

Danuta Smus

wtorek 12.45-13.30

14

wyrównawcze - przyroda

4a,b,c,d

7a,b,c,d

Donata Gondek

wtorek 14.50-15.35

26

wyrównawcze - przyroda

5b,6a,6b,6c

Iwona Wichowska

czwartek 13.50-14.35

25

wyrównawcze - przyroda

5a,5c,5d

Iwona Wichowska

czwartek 14:50-15:35

25

wyrównawcze – język polski

5a,5c,6a,6c

Monika Grzegorczyk

czwartek 14.50-15.35

20

wyrównawcze – język polski

7c

Ewa Lenarcik

piątek 14.50-15.35

21

wyrównawcze – język polski

7a, 7b

Agnieszka Wojdyna

czwartek 15.35-16.20

21

wyrównawcze – język rosyjski

klasy 7 i gimnazjalne

Hanna Sierant

środa 15.35-16.00

33

wyrównawcze – język angielski

3c,3d

Anna Jasik

poniedziałek 12.45-13.30

14

wyrównawcze – język angielski

5c

Anna Jasik

poniedziałek 13.50-14.35

35

wyrównawcze – język angielski

7b

Anna Jasik

piątek 13.50-14.35

36

wyrównawcze – język angielski

5a,5b,5d

Joanna Kołkowska

poniedziałek 15.40-16.25

36

wyrównawcze – język angielski

4a,4d,5a,5d

Hanna Górecka

wtorek 14.50-15.35

10

wyrównawcze - matematyka

7a,  7b

Marta Ryżak

wtorek 14.50-15.35

24

wyrównawcze - matematyka

klasy 6

Barbara Bylinowska

poniedziałek 15.40-16.25

22

wyrównawcze - matematyka

klasy 5

Barbara Bylinowska

środa 14.50-15.35

23

wyrównawcze – matematyka

2b,c gimnazjalne

Ewelina Spórna

poniedziałek 14.50-15.35

117

wyrównawcze – matematyka

klasy 4

Ewelina Spórna

wtorek 14.50-15.35

23

wyrównawcze - historia

klasy 4 -7

Agnieszka Gasper

czwartek 14.50-15.35

27

konsultacje - historia

klasy 4 - 7

Agnieszka Gasper

wtorek 14.50-15.35

27

wyrównawcze – język niemiecki

Klasy 5 - 7, gimnazjalne

Emilia Grzybowska

czwartek 15.30-16.15

102

 wyrównawcze – j. polski

 kl. 2AG, 2BG

 Anna Kołodziejska

 Środa

8:00-8:45

 116

wyrównawcze – j.  francuski

klasy 4, 7 i gimnazjalne

Kinga Kociszewska

Piątek 14:40-15:40

36

menu głównetreść strony