Wyniki gminnych konkursów matematycznych

W dwie kolejne soboty kwietnia (1 IV i 8 IV) odbyły się w Piasecznie końcowe etapy gminnych konkursów  matematycznych  MŁODY TALES  i  SUPERRACHMISTRZ. Wśród laureatów znaleźli się też uczniowie z naszej szkoły.

 

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO „MŁODY TALES”

Klasa szósta:

 I miejsce – STANISŁAW MIERZEJEWSKI – 6a

Klasa piąta:

 III miejsce- WIKTORIA POSTEK – 5b

 

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO „SUPERRACHMISTRZ”

Klasa piąta:

I miejsce- WIKTORIA POSTEK – 5b

II miejsce- GRZEGORZ GODLEWSKI – 5a

GRATULUJEMY LAUREATOM!!!

 Barbara Bylinowska

Wyniki gminnego konkursu „Wielkanocny Baranek”

Wyłoniono następujących laureatów:

Kategoria kl. I-III

Miejsce 1 Michał Malecki, kl. 1a (Zespół Szkół Publicznych w Chylicach)

Miejsce 2 Zuzanna Paterek, kl. 1b  (Zespół Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym)

Miejsce 3 Maksymilian Wiśniewski, kl. 2a  (Szkoła Podstawowa w Złotokłosie)

Wyróżnienia:

Natalia Fedorczyk, kl. 3b  (Zespół Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym)

Ignacy Kasiński, kl. 2c  (Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie, ul. Orężna)

Monika Harke, kl. 1e  (Szkoła Podstawowa nr 5 im. K.K. Baczyńskiego w Piasecznie)

Natalia Pietrzak, kl. 1d (Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie, ul. Szkolna)

Gratulujemy zwycięzcom Uśmiech

O rozdaniu nagród poinformujemy w późniejszym terminie.

Dorota Zuchowicz


 

Konkurs Niska Emisja 2017

 Serdecznie zapraszamy szkoły podstawowe, gimnazja oraz przedszkola i oddziały przedszkolne do udziału w konkursie "Niska Emisja" organizowanym przez Gminę Piaseczno we współpracy z Mazowieckim Zespołem Parków Krajobrazowych.

Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach wiekowych:

Czytaj więcej...

ROK RZEKI WISŁY

 

rok_wisly.jpg - 54.56 KB

 Włączając się w ogólnopolską akcję

ROKU RZEKI WISŁY

Kierujemy projekt edukacyjny do uczniów klas 0-VI

PŁYNIE WISŁA, PŁYNIE PO POLSKIEJ KRAINIE

Ogólne założenie to prezentacja rzeki Wisły w różnych aspektach – przyrodniczym, kulturowym, geograficznym i historycznym.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu Spelling Competition

29 marca odbył się II etap konkuru Spelling Competition.
W klasach drugich I miejsce zajęli

  • Ola Maj
  • Marcel Skubiszewski

W klasach trzecich II miejsce zdobył

  • Janek Pełeszok

oraz wyróżnienie

  • Natalia Michałowska

Gratulujemy

Joanna Tarłowska-Matulka

menu głównetreść strony