Wyniki I etapu konkursu matematycznego SuperRachmistrz

W dniach 1-2 marca odbył się w naszej szkole I etap konkursu matematycznego dla klas 4-6 - SuperRachmistrz. Jest to konkurs szybkiego liczenia pamięciowego.

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się (w kolejności alfabetycznej):

Gratulacje!!!

II etap odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. (sobota) w Szkole Podstawowej nr 5 ul.Szkolna 14.

Należy pojawić się o godz. 8:45. Konkurs trwa od 9:00 do 9:30. Uczniowie powinni mieć  ze sobą obuwie zmienne, długopis nieścieralny.

Barbara Bylinowska

Wyniki II etapu konkursu informatycznego

W styczniu 2017 roku  uczniowie szkół podstawowych podległych Mazowieckiemu Kuratorowi Oświaty zmagali się z rozwiązywaniem zadań  graficznych w językach programowania Logo i Python.

Miło mi poinformować, że

Stanisław Mierzejewski

zakwalifikował się do finału Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego miniLOGIA.

Serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w  III etapie konkursu.

Marta Ryżak

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego pt: „Zimowe Inspiracje”

Oto laureaci:

I miejsce – Helena Beczek kl. 1a

III miejsce – Zuzanna Adamczuk kl. 1b

Wyróżnienie – Grzegorz Nosowski kl. 1b

                                                          Gratulujemy Uśmiech

Eliza Mitak

Programowanie w LOGO

Uczeń naszej szkoły, pracujący z programem "Logomocja", ukończył szkolenie na platformie e-learningowej organizowane przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Jego zadaniem było zapoznanie się z określonym zakresem materiału i rozwiązaniem zadań w wyznaczonym terminie.

Stanisław Mierzejewski - kl.6a

 

wykazał się wiedzą i dyscypliną, dzięki czemu z powodzeniem ukończył w/w kurs on-line.

Gratuluję Stasiowi i życzę dalszych sukcesów Uśmiech

Marta Ryżak


11.03.2017 - II etap konkursu ENGLISH DICTATION

II etap konkursu j.angielskiego 'ENGLISH DICTATION' odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 w SP1 ul. Swiętojańska 18 w Piasecznie.

Uczniowie zakwalifikowani proszeni są o przybycie na godzinę 8.50.
1 Rozalia Rędzioch kl.4c
2 Hania Rok kl.4d
3 Wiktoria Postek kl.5b
4 Max Raczek kl.5b
5 Wioletta Kobus kl.6d
6 Ola Ptaszyńska kl.6b

Joanna Tarłowska-Matulka

menu głównetreść strony