Kronika spotrowa

W lutym uczniowie naszej szkoły brali udział w kilku międzyszkolnych zawodach sportowych. 9 i 10 lutego odbyły się zawody w siatkówce. W turnieju dziewcząt startowało 9 zespołów. Uczennice naszej szkoły po zaciętej walce przegrały 2 mecze i zajęły VII - IX miejsce w Gminie.

W zawodach chłopców uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w Gminie i awansowali do zawodów Powiatowych. Zawody te odbyły się w Lesznowoli 20 II 2015r. Wystartowało w nich 6 zespołów, a zawodnicy naszej szkoły zajęli 5 miejsce.

3 i 4 marca zostały rozegrane zawody w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. W turnieju dziewcząt uczennice naszej szkoły zajęły 3 miejcse w Gminie.

W turnieju chłopców zwycięzyli uczniowie naszej szkoły. w zawodach wygrali 3 mecze, strzelając 23 bramki. W nagrodę zagrali w zadowach powiatowych, które odbyły się 20 III w Łazach.

W turnieju wystartowało 5 szkół, grając systemem "kazdy z każdym". Wszystkie drużyny rozegrały po 4 mecze. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie.  Najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły, strzelając 45 bramek. Wywalczyli tym samym awans do turnieju międzypowiatowego, który odbył się 14 IV w Karczewie.

Robert Pazdrowski

 

menu głównetreść strony