Gminny Konkurs Matematyczny "Młody Tales"

We wtorek, 5 maja 2015r. zostały wręczone dyplomy i nagrody za wysokie osiągnięcia w Gminnym Konkursie Matematycznym "Młody Tales".

Miło nam poinformować, że Szymon Doba, uczeń klasy 6 zajął II miejsce w wyżej wymienionym konkursie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Kronika spotrowa

W lutym uczniowie naszej szkoły brali udział w kilku międzyszkolnych zawodach sportowych. 9 i 10 lutego odbyły się zawody w siatkówce. W turnieju dziewcząt startowało 9 zespołów. Uczennice naszej szkoły po zaciętej walce przegrały 2 mecze i zajęły VII - IX miejsce w Gminie.

W zawodach chłopców uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w Gminie i awansowali do zawodów Powiatowych. Zawody te odbyły się w Lesznowoli 20 II 2015r. Wystartowało w nich 6 zespołów, a zawodnicy naszej szkoły zajęli 5 miejsce.

3 i 4 marca zostały rozegrane zawody w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. W turnieju dziewcząt uczennice naszej szkoły zajęły 3 miejcse w Gminie.

W turnieju chłopców zwycięzyli uczniowie naszej szkoły. w zawodach wygrali 3 mecze, strzelając 23 bramki. W nagrodę zagrali w zadowach powiatowych, które odbyły się 20 III w Łazach.

W turnieju wystartowało 5 szkół, grając systemem "kazdy z każdym". Wszystkie drużyny rozegrały po 4 mecze. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie.  Najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły, strzelając 45 bramek. Wywalczyli tym samym awans do turnieju międzypowiatowego, który odbył się 14 IV w Karczewie.

Robert Pazdrowski

 

Mamy medal!

14 kwietnia 2015 r. w Karczewie zostały rozegrane zawody międzypowiatowe w piłce ręcznej chłopców, w których uczestniczyło 5 szkół: Józefosław, Nowy Dwór Mazowiecki, Ząbki, Osiecki i Zalesie Górne. Zespoły zostały podzielone na dwie  grupy, grające między sobą. Pierwsze dwa zespoły w każdej grupy awansowały do półfinału.

Pierwszy mecz uczniowie naszej szkoły rozegrali ze szkołą w Józefosławiu i zremisowali 10:10. Po dogrywce nadal był wynik remisowy. O rozstrzygnięciu zadecydowały rzutu karne.

Po pierwszej serii znowu 12:12. Druga seria 13:12 dla naszych przeciwników. Przegraliśmu, ale gramy dalej. Półfinał graliśmy ze szkoła w Osiecku i przegraliśmy. W meczu o trzecie miejsce ponownie graliśmy ze szkołą w Józefosławiu. tym razem wygraliśmy zdecydowanie 12:6 i .... mamy brązowy medal.

Gratulujemy

 

 

Wyniki konkursu z j. angielskiego dla kl. 3


Oto wyniki konkursu j. angielskiego dla klas 3"My Little English World" z dnia 15 kwietnia.

Ola Jakubowska 14/35

Wiktoria Krupa 18/35

Wiktoria Postek 20/35 (III miejsce gratulacje!!!)

Zuzia Poncyliusz 14/35

Zoe Weinar       16/35

Anita Prędkopowicz 16/35

Ewa Dukała  10/35

Zosia Teper   13/35

menu głównetreść strony