Wyniki konkursu z języka angielskiego dla klas 4-6, który odbył się 28 marca 2015.

Klasa 4

III miejsce:

Wiktor Królicki

Aleksandra Bliźniuk

Klasa 5

I miejsce:

Mikołaj Grabowski

II miejsce:

Antonina Macała

Gratulujemy!!!

Szkolny Konkurs plastyczno - muzyczny

W konkursie tym uczestniczyli uczniowie klas VI.

Dnia 03.03.2015r. jury wyróżniło następujące osoby:

I miejsce - Marta Kołacińska (kl. 6a) za pracę "HARFA"

II miejsce - Dawid Zajglic (kl. 6c) za gitarę i wiersz

III miejsce - Patrycja Kusak (kl. 6a) za rysunek gitary

Wyróżnienia otrzymały:

  • Zuzanna Krupa (kl. 6c) za wiersz  i instrument grzechotka
  • Kaja Kowalczyk (kl. 6c) za instrument - gitara

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w tym konkursie.

Grażyna Babińska

Maciej Zadrąg

 

 

Programowanie w Logo dla uczniów szkół podstawowych

Uczniowie naszej szkoły, pracujący z programem "Logomocja", ukończyli szkolenie na platformie e-learningowej organizowane przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Ich zadaniem było zapoznanie się z zadanym  zakresem materiału i rozwiązaniem zadań w wyznaczonym terminie.

Szymon Doba - kl.6a

i

Piotr Ryżak - kl. 5b

wykazali się wiedzą i dyscypliną, dzięki czemu z powodzeniem ukończyli w/w kurs on-line.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs z j. angielskiego dla klas 4-6

Szanowni Państwo,

II etap konkursu języka angielskiego odbędzie się 28 marca o godz. 8:30 ( uwaga - organizatorzy zmienili godzinę rozpoczęcia konkursu) w Szkole Podstawowej im. 4PDP im. J. Kilińskiego na  ul. Świętojańskiej 18 w Piasecznie.

Oto lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu:

Klasa IV:

  1. Wiktor Królicki
  2. Nikodem Dziewiątkowski
  3. Aleksandra Bliźniuk
  4. Martyna Pawlak

Klasa V:

  1. Maciej Trojanowski
  2. Aleksandra Jędrzejewska
  3. Mikołaj Grabowski
  4. Lulu Samborska
  5. Paulina Mazur
  6. Tosia Macała
  7. Zuzanna Bartnik
  8. Urszula Pisarek

Klasa VI:

  1. Marta Trojanowska
  2. Zuzanna Krupa
  3. Maja Lachowicz
  4. Izabela Jabłońska
  5. Zuzanna Bielecka
  6. Tosia Kudełka
  7. Józef Sierzputowski
  8. Magdalena Rączka
  9. Radosław Gersz
  10. Maria Bytner

Życzymy powodzenia!

Najlepszy matematyk w SP Zalesie Górne

Wojciech Mierzejewski

został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

w r. szk. 2014 / 2015.

Gratulujemy Wojtkowi  sukcesu

i życzymy kolejnych  w wymarzonym gimnazjum Uśmiech.

 

Lista laureatów i finalistów

 

menu głównetreść strony