V Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej

We czwartek 20- tego listopada w Szkole Podstawowej w Zalesiu Dolnym miał miejsce konkurs poezji angielskiej. Uczniowie okolicznych szkół przybyli przed godziną 9 aby zaprezentować wiersze. O godzinie 9.00 Jury rozpoczęło przesłuchania. Najpierw wystąpili młodsi uczniowie z klas 3-4, a następnie- starsi z klas 5-6. Jury miało bardzo trudne zadanie . Po długiej naradzie wyłoniono zwycięzców i przyznano wyróżnienia. Uczniowie naszej szkoły (już nie po raz pierwszy) okazali się zwycięzcami tego konkursu.

Józek Sierzputowski z kl.6c zdobył I miejsce w starszej kategorii wiekowej za recytację wiersza " Naming Things "
Lulu Samborska z kl.5c zdobyła II miejsce za wiersz "I should have stayed in bed today

Gratulujemy!!!

Joanna Tarłowska-Matulka

Sztafetowe biegi przełajowe

Wielkie sukcesy osiągnęli uczniowie naszej szkoły startujący w sztafetowych biegach przełajowych. Na szczeblu gminnym sztafety żeńska i męska zajęły II miejcse. W zadowach powiatowych dziewczyny wywalczyły III miejsce, a chłopcy II miejsce. Obie drużyny awansowały do zawodów międzypowiatowych.

Opiekunowie:

Piotr Ammol

Robert Pazdrowski

Biegi przełajowe

23.09.2014r. odbyły się Gminne Międzyszkolne Zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Największy sukces osiągnął

Patryk Peda zajmując III miejsce.

Czterech uczniów naszej szkoły awansowało do zawodów powiatowych, które odbyły się 29 września 2014r. W emocjonującym biegu