Festiwal Nauki

W dniu 12 czerwca odbył się w naszej szkole Festiwal Nauki. Uczniowie, którzy w roku szkolnym brali udział w cyklu warsztatów naukowych zaprezentowali zdobytą wiedzę i umiejętności. Po lekcjach, z przygotowanymi zadaniami pokazywali i tłumaczyli różne zjawiska fizyczne, chemiczne i przyrodnicze zaproszonym gościom, rodzicom i uczniom z innych klas.

Wszyscy goście, duzi i mali, mogli zdobywać sprawności i otrzymać nagrodę.

Było dużo dobrej zabawy i nauki Uśmiech.

PODZIĘKOWANIA

  • dla DYREKCJI, za wsparcie
  • dla RADY RODZICÓW za sfinansowanie kosztów festiwalu, dzięki temu wydarzenie to doszło do skutku
  • dla NAUCZYCIELI biorących udział w projekcie
  • dla PRACOWNIKÓW SZKOŁY
  • dla RODZICÓW , którzy byli z nami.

Małgorzata Ejma-Multańska


Dzień Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

31 maja z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w kreatywnych zabawach inicjowanych przez pana Michała Malinowskiego - Dyrektora Muzeum Bajek, Baśni i Opowiadań. W programie było mnóstwa atrakcji m.in. uwielbiane przez dzieci Bajkostwory, klocki Mubabao z których dzieci konstruowały wspaniałe budowle… a na zakończenie... każde dziecko miało możliwość stworzenia własnej rozkładanki teatralnej. 

Eliza Mitak


Dzień Rodziny

Już od kilku lat obchodzimy w naszej szkole Dzień Rodziny. Z tej okazji uczniowie klas trzecich pod opieką wychowawczyń przygotowali dla swoich bliskich program artystyczny i piękne upominki. Zaproszeni goście licznie przybyli na uroczystość, aby wspólnie spędzić czas, podziwiać zdolności aktorskie i akrobatyczne swoich pociech i dobrze się bawić. Dzieciaki śpiewały, tańczyły, opowiadały dowcipy, przedstawiały zabawne scenki a tematem przewodnim oczywiście była rodzina. Na zakończenie wszyscy częstowali się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez dorosłych. Ten wieczór 9 czerwca był wesoły, rodzinny i bardzo słodki.

Małgorzata Jasińska


menu głównetreść strony